parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Trampova glava usred Crne Gore: Da li i vama ovo brdo liči na američkog predsednika? (FOTO)

 

U blizini Katun Mokre u Crnoj Gori fotografisano je brdo neobičnog oblika.

Naime, na brdu su stene formirale oblik koji neodoljivo podseća na glavu Donalda Trampa.

Na prvi pogled vrlo lako se može uočiti Trampova glava, ali kada se malo bolje zagleda, ipak se vidi da su u pitanju samo stene i kamenje.

Fotografija je objavljena na Fejsbuk stranici "Podgorički vremeplov" i izazvala je gomilu smešnih komentara.

- Donald Tramp je Crnogorac. Okolina Kolašina. Kao mali učio je u Morači osnovnu školu. Nemirnog duha i prgave naravi 'ukrcava' se na voz iz Kolašina za Bar i kao mali od palube ukrcava se na brod Zadar i stiže u Ameriku. Beži sa broda i menja indetitet. U Morači je poznat pod imenom David Tomović - glasi jedan od duhovitijih komentara na Fejsbuku.

Da li se i vi slažete sa konstatacijom da ova stena podseća na Donalda Trampa?

Pogledajte fotografiju:

 

 

Telegraf
Foto: Facebook/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live