14.09.2017 u 12:37
0

JOŠ JEDNO SPEKTAKULARNO VEČE U LIGI ŠAMPIONA: 26 golova na 8 mečeva, Tošić zatresao svoju mrežu, Ronaldo 2 puta u metu…

Večeras su odigrane utakmice prvog kola Lige šampiona u grupama E, F, G i H.
U utorak 28, u sredu 26 golova na mečevima elitnog evropskog klupskog takmičenja. Ukupno, 54 pogodaka na 16 susreta prvog kola grupne faze ili prosečno 3,4! Spektakularno!

Zbog toga je Liga šampiona to što jeste…

U Grupi E dva remija. Liverpul je napravio preokret protiv Sevilje već u prvom poluvremenu, mogao je i do 3:1 u finišu tog dela igre, ali je Firmino promašio penal. Gosti su do boda stigli pogotkom Koree u 72. minutu za konačnih 2:2.

Maribor i Spartak odigrali su 1:1, ali su taj meč obeležili incidenti navijača.
Pre utakmice domaće pristalice su ušle u sukob, a za vreme nje su gosti iz Rusije ispalili raketu.

U Grupi F Mančester siti je kao gost deklasirao Fejenord 4:0, a dva gola postigao je Stouns. Šahtjor je kao domaćin u Harkovu savladao favorizovani Napoli 2:1.

U Grupi G Bešiktaš je šokirao Porto! Turski tim je pobedio na stadionu "Dragao" 3:1, a jedini gol za domaćina postigao je srpski internacionalac Duško Tošić zatresavši sopstvenu mrežu. Debitant u Ligi šampiona Lajpcig poveo je protiv Monaka u 33. minutu preko Forsberga, a "kneževi" su izjednačili zahvaljujući Tilemansu samo dva minuta kasnije, ujedno postavivši konačan rezultat – 1:1.

Branilac titule Real Madrid rutinski je obavio posao protiv Apoela 3:0, uz dva gola Kristijan Ronalda. Ipak, pamtiće se remek-delo Serhija Ramosa. Pogledajte ga…

Totenhem je u jednom od derbija prvog kola pobedio Borusiju Dortmund 3:1, a najveće zasluge pripadaju dvostrukom strelcu Hariju Kejnu.