ZVEZDA SAZNALA IME RIVALA: U trećem kolu protiv pobednika duela Kopenhagen - TNS! (FOTO)

Ako šampion Srbije prođe Helsinki u trećoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona igraće protiv najboljeg tima Danske. Marketi napravio lapsus kada je čitao par Crvene zvezde, "spojio" ih sa BATE Borisovim.

UŽIVO:

- Crvena zvezda/Helsinki protiv Kopehagena ili TNS-a!


- Saburtalo/Dinamo i Ferencvaroš/Valeta...

- PAOK - Ajaks, dobra vest za Zvezdu!

- Sutjeska/APOEL i Dandalk/Karabag su drugi...

- Kluž/Makabi - Seltik/Nome Kalju je prvi par.

- VAR neće biti korišten u trećoj rundi, ali hoće u plej-ofu.

- Čuveni Marketi je izašao pred čelnike klubova, uskoro kreće žreb.

- Pišite nam u komentarima koga biste želeli da Crvena zvezda izvuče na žrebu...

- Ako se pitate otkud Ajaks, polufinalista i nesuđeni finalista prošlogidšnje Lige šampiona u kvalifikacijama, odgovor na to pitanje je rangiranje Holandije... Ipak, iz UEFA su već najavili da planiraju promene u takmičenju kako se to ne bi ponovilo.

- Biće obavljen i žreb na stazi "ligaša" gde su povlašćeni: Porto, Dinamo Kijev, Bazel - PSV, Olimpijakos - Viktorija, a nepovlašćeni Klub Briž, Krasnodar, Bašakšehir i LASK.

- Utakmice 3. kola kvalifikacija igraju se 6. i 7. avgusta, a revanši su 13. avgusta.

N    A    J    A    V   A 

Šampion Srbije se u drugoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona sastaje sa Helsinkijem, a danas u 12 časova saznaće ko će im biti rival u 3. kolu, ako prođu Fince. 

Zvezda je u ovoj fazi kvalifikacija nepovlašćena i ovo su potencijalni rivali:

Ajaks (Holandija)
Seltik (Škotska) - Nome Kalju (Estonija)
Kopehagen (Danska) - TNS (Vels)
Dinamo (Hrvatska) - Saburtalo (Gruzija)
BATE Borisov (Belorusija) - Rozenborg (Norveška)
APOEL (Kipar) - Sutjeska (Crna Gora)

Ukoliko ne prođe Helsinki u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Crvena zvezda će ostati u Evropi i takmičenje nastaviti kroz 3. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, ali onog namenjenog posebno za šampione. 

Taj žreb je na programu oko 12.25 časova u Nionu i ovo su potencijalni rivali:

Tre Pene (San Marino) - Suduva (Litvanija)
Pjast(Poljska) - Riga (Litvanija)
Ararat (Jermenija) - Linkoln Red Imps (Gibraltar)
Valur (Island) - Ludogorec (Bugarska)
Toršavn (Farska Ostrva) - Linfild (Severna Irska)

 

 

 

Mondo.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30  Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:30  Parovi - Jutarnja kafica
11:55  Vesti
12:05  Parovi - Jutarnja kafica
12:55  Vesti
13:05  Parovi - Jutarnja kafica
13:55  Vesti
14:05  Parovi - Jutarnja kafica
15:15  Posle ručka
17:30  Telemaster
18:10  Serija: Kazna
19:00  Upoznajte Parove
19:55  Bingo
20:30  Upoznajte Parove
21:00  Ćirilica 
23:20  Parovi - Ispovesti
02:30  Parovi - Noćobdije
04:30  Rano jutro