11.12.2018 u 22:02
0

ZVEZDA SE OPROSTILA OD LIGE ŠAMPIONA: Crveno-beli ubedljivo poraženi od PSG u Beogradu (1:4)! (FOTO)(VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Pari Sen Žermena na stadionu "Rajko Mitić" 1:4 (0:2) u utakmici poslednjeg šestog kola Grupe C Lige šampiona.

Izabranici trenera Vladana Milojevića su večerašnjim spektaklom na "Marakani" završili odiseju u Ligi šampiona i Evropi, ali ne samo da se nisu obrukali, već su dokazali da pripadaju eliti.

U isto vreme kada i u Beogradu, igralo se i u Liverpulu, gde je domaćin savladao Napoli 1:0, pa na kraju tabela Grupe C izgleda ovako:

PSŽ je prvi sa 11 bodova, Liverpul je drugi sa devet, koliko ima i trećeplasirani Napoli, dok je Zvezda osvojila četiri.

Francuski i engleski predstavnik igraće u osmini finala Lige šampiona, dok će Italijani u šesnaestinu finala Lige Evrope.

PSŽ je i u Beogradu pokazao snagu u prvom poluvremenu. Kilijan Mbape je kao brzi voz prolazio levom stranom, Nejmar je na momente igrao simultanku…

SUDIJA: Vilijam Kolum (Škotska)

SASTAV CRVENE ZVEZDE: Borjan – Stojković, Gobeljić, Degenek, Rodić – Jovančić, Čaušić – Simić, Marin, Ben – Pavkov.

SASTAV PSG: Bufon – Kerer, Tijago Silva, Kimpembe, Bernat – Markinjoš, Di Marija, Verati – Nejmar, Mbape, Kavani.

TOK MEČA

KRAJ! Crvena Zvezda je poražena u Beogradu od PSG sa (1:4)!

90+2. minut: 1:4 – DRUGI GOL MBAPEA! Za kraj…

90. minut: Igraće se još četiri minuta

86. minut: Prilika i za Joveljića

83. minut: Prva izmena u Pari Sen Žermenu. Andrijan Rabio u finišu susreta menja Marka Veratija.

80. minut: Parižani nastavljaju da napadaju Zvezdu.

74. minut: Gooool – Markinjoš kaznio promašaje Zvezde!

72. minut: Ulaze Boaći i Ebesilio!

70. minut: Umalo da Jovančić postigne gol

67. minut: Kavani neprecizan u velikoj prilici.

64. minut: Kanađanin sada zaustavlja i Mbapea.

62. minut: Žuti karton za Bernata.

62. minut: Šute Kerera, Borjan brani.

56. minut: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:2 – GOBELJIĆ! Posle centaršuta Rodića odbijenu loptu je iz voleja zahvatio Gobeljić i smanjio zaostatak.

55. minut: ŠANSA ZA ZVEZDU! Još jedan opasan napad domaćina, ali je na kraju pokušaj Marina ukrotio Bufon.

54. minut: ŠANSA ZA ZVEZDU! Sjajan centaršut Stojkovića, Ben je bio za malo "kratak" da loptu glavom pošalje u gol.

53. minut: Crveno-beli su u drugo poluvreme ušli odvažnije nego u prvo.

51. minut: Prva šansa za Zvezdu, Marin loše šutirao.

49. minut: Žestok sudar Simića i Kimpembea.

48. minut: Žuti karton za Borjana zbog protesta.

46. minut: Počelo je drugo poluvreme.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut: Kraj prvog poluvremena – Zvezda ima zaostatak od dva gola.

42. minut: Mbape je ponovo proleteo levim krilom, izašao sam pred Borjana, ali onda poslao loptu pored gola.

40. minut: GOOOL! Nejmar je zatresao mrežu Zvezde i udvostručio prednost PSG!

31. minut: Borjan spašava crveno-bele. PSG u velikom naletu.

29. minut: Javna opomena i na drugoj strani. Kerera je faulirao Simića pa je zasluženo dobio opomenu.

28. minut: Žuti karton dobio je fudbaler Crvene Zvezde Milan Pavkov. Napadač Zvezde je u vazdušnom duelu laktom udario Kimpembea i zasluženo je upisan.

24. minut: Borjan odbranio šut Veratija.

22. minut: PSŽ opet tražio jedanaesterac.

20. minut – Škotski sudija je nesiguran, odluke Kaluma na štetu crveno-belih pojačale su nervozu, Marin je bio najglasniji u protestu.

17. minut: Zvezda se polako oslobađa pritiska gostiju.

15. minut: Nova velika šansa za Francuze ali na svu sreću bez gola.

13. minut: Prva pretnja Zvezde! Ben je šutirao sa 12 metara ali preko gola.

10. minut: GOOOL, 0:1, Kavani je bio neumoljiv!

4. minut: Mbape je pao u kaznenom prostoru Zvezde, gosti su tražili penal, ali od toga nije bilo ništa.

2. minut: PSG izborio korner u prvom napadu.

1. minut: Počeo spektakl na "Marakani" – Zvezda protiv PSŽ!