SUDAR AUTOBUSA I AUTOMOBILA: Jedna osoba povređena!

 

Nakon sudara autobusa gradskog prevoza i automobila do kog je došlo večeras na Voždovcu jedna osoba je prevezena u Urgenti centar.

Kako je Tanjugu rečeno u MUP-u do nesreće je došlo oko 20.10 u ulici Vojvode Stepe.

- Jedna osoba iz autobusa zatražila je pomoć i prevezena je u Urgentni centar i ona je prevezena u Urgentni centar - kažu u MUP-u.

 

 

Izvor: Tanjug
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
21:00  Goli život  
23:00  Parovi - Live  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro