DRAMA U BEOGRADU: Putnici u autobusu od torbe mislili da je BOMBA

 

autobusi

 

U gradskom autobusu na liniji 23, na kratko zaustavljenom na Banovom brdu zbog sumnjive torbe, jedinice MUP-a Srbije nisu našle eksplozivnu napravu, rečeno je  u MUP-u.

Saobraćaj u tom delu Beograda, koji je na kratko bio zaustavljen, sada je normalizovan.

Kontradiverzione jedinice MUP-a završile su pregled u 17:05. Najverovatnije je reč o torbi za alat koju je neko od putnika najverovatnije zaboravio.

Izvor:Tanjug
Foto:Twitter/laSextaTV

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Parovi - Jutarnja kafica  
11:55  Vesti  
12:05  Parovi - Jutarnjakafica  
12:55  Vesti  
13:05  Parovi - Jutarnja kafica  
13:55  Vesti  
14:05  Serija: Kazna  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Kazna  
19:00  Upoznajte Parove  
21:00  Goli život  
23:00  Parovi - Live  
02:30  Parovi - Noćobdije  
04:30  Rano jutro