parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

BEZ IZNENAĐENJA: Rukometaši Srbije poraženi od Hrvatske na startu EP!

Rukometna reprezentacija Srbije ubedljivo je večeras poražena u Splitu od Hrvatske 32:22 (14:9) na startu Evropskog prvenstva.

Od uvodnih minuta Srbija je bila u zaostatku od dva gola, pokušala je da se vrati, ali je u finišu prvog poluvremena domaća selekcija napravila seriju 4:0 za 14:9 i do kraja lako održala prednost u bučnoj atmosferi pred 12.000 gledalaca u Spaladijum areni.

Dosta problema u organizaciji igri imali su “orlovi”, teško su stizali do golova, a na golu domaćina blistao je odlični Mirko Alilović.

Hrvate su do trijumfa vodili Manuel Štrlek i Luka Stepančić sa po šest golova, isto toliko je dao na drugoj strani Petar Nenadić, a Nemanja Zelenović pet.

Izabranici Jovice Cvetkovića dočekani su zdižducima, čak i tokom intoniranja himne “Bože pravde”, uz povike “Vukovar, Vukovar..”.

U okviru iste A grupe, ranije danas u Splitu, Island je savladao Švedsku 26:24.

Srpski rukometaši naredni meč igraju u nedelju protiv Švedske od 18.15, takođe u Spaladijum areni.