17.10.2019 u 09:22
0

SIDNEJ: Reprezenacija Srbije u parastreljaštvu osvojila bronzanu medalju!

Reprezentacija Srbije u parastreljaštvu osvojila je bronzanu medalju ekipno u gađanju malokalibarskom puškom iz ležećeg stava na Svetskom prvenstvu u Sidneju.

Srpski trio u sastavu Dragan Ristić, koji je istog dana došao do zlata u istoj disciplini, Zdravko Savanović i Dejan Jokić završio je kao treći, samo dva dana nakon što je odbranio titulu prvaka sveta vazdušnom puškom iz ležećeg stava.

Prvo mesto osvojila je Velika Britanija sa 1.829,7 krugova, drugo Ukrajina (1.828,1), dok je Srbija imala 1.818,1.

Izvor: Tanjug