05.12.2019 u 21:22
0

BAJERN MINHEN DOŽIVEO NOVI PORAZ: Makabi prejak u Tel Avivu!

Košarkaši Bajerna iz Minhena izgubili su na gostovanju od Makabija 77:55, u 12. kolu Evrolige.

Izabranici Dejana Radonjića odigrali su lošu utakmicu u Tel Avivu i klub iz Izraela zasluženo dolazi do osme pobede u takmičenju.

Srpski košarkaš Vladimir Lučić imao je solidnu utakmicu i za 28 minuta na terenu ostvario je učinak od 10 poena, četiri skoka, jedne asistencije i ukradene lopte.

Makabi je utakmicu prelomio u poslednjoj četvrtini koju su dobili rezultatom 24:8.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Skoti Vilbekin sa 16 poena, Hanter je imao 15, Zusman 13, dok je Elajdža Brajant postigao 12.

Kod Bajerna dvocifreni su jedino bili pomenuti Lučić i Peteri Koponen.

Minhenski klub sada ima skor 4/8, dok je Makabi na 8/4.