parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Žreb za kvalifikacije: Zvezda dobila šest mogućih rivala, Slovaci najteži!

Crvena zvezda je saznala imena šest potencijalnih rivala u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona!

UEFA je danas ranije nego što se očekivalo odredila podgrupe za sutrašnji žreb, a mogući protivnici srpskog šampiona su Spartak Trnava (Slovačka), Valeta (Malta), Alaškert (Jermenija), Sutjeska (Crna Gora), Spartaks Jurmala (Letonija), Flora Talin (Estonija). Zvezda je nosilac u prvom kolu i favorit protiv bilo kojeg od šest pokenutih rivala. Najlakši rival bi verovatno bili Valeta sa malte ili Flora iz Estonije, a kao najteži zadatak deluje slovački prvak Spartak iz Trnave. 

Sutra će u Nionu tačno u podne biti održan žreb za prva dva kola kvalifikacija za Ligu šampiona kada će crveno-beli szanati i ime mogućeg protivnika u drugom kolu. Tu našeg šampiona čeka zantno teži posao jer neće biti povlašćen a mogući protivnici su Ludogorec, APOEL, Seltik, Legija, Astana... 

UEFA je odredila i tri grupe za sutrašnji žreb prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Grupa 1
Nosioci: APOEL (Kipar), Karabag (Azerbejdžan), Šerif (Moldavija), TNS (Vels), Videoton (Mađarska)
Nenosioci: Škendija (Makedonija), Didelanž (Luksemburg), Olimpija (Slovenija), Suduva (Litvanija), Torpedo (Gruzija)

Grupa 2:
Nosioci: Ludogorec (Bugarska), Legija (Poljska), Malme (Švedska), Rozenborg (Norveška), Helsinki (Finska)
Nenosioci: Vikingur (Farska Ostrva), Krusejders (Severna Irska), Kork Siti (Irska), Valur (Island), Pobednik pretkvalifikacija

Grupa 3
Nosioci: Seltik (Škotska), Astana (Kazahstan), Crvena zvezda (Srbija), Hapoel Ber Ševa (Izrael), Kukeši (Albanija), Zrinjski (BiH)
Nenosioci: Spartak Trnava (Slovačka), Valeta (Malta), Alaškert (Jermenija), Sutjeska (Crna Gora), Spartaks Jurmala (Letonija), Flora (Estonija)

 

Mozzartsport
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Cetvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
13:00 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21.00 Srbija na dlanu
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live