18.03.2018 u 03:46
0

NEMANJA MOŽE SAM: Matić golom i asistencijom odveo Mančester junajted u polufinale FA kupa!

Srpski reprezentativac Nemanja Matić zabeležio je asistenciju i postigao gol u pobedi Mančester junajteda nad Brajtonom 2:0 (1:0) u četvrtfinalu FA kupa.

"Crveni đavoli" su poveli u 37. minutu pogotkom Romelua Lukakua, a Matić je u 84. otklonio sve dileme.

Tim Žozea Murinja poveo je kada je Matić idealno centrirao, pa je Lukakuu preostalo samo da se "pokloni" za 1:0.

U nastavku je Brajton bio bolji rival, ali je domaćin iz prvog šuta u drugom poluvremenu duplirao vođstvo. Učinio je to Nemanja Matić, udarcem glavom, posle prekida koji je izveo Ešli Jang.