02.11.2019 u 15:19
0

LINGLONG SUPERLIGA: Ubedljiva pobeda Partizana protiv Vojvodine!

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Vojvodinu 4:0 (2:0) u Humskoj u 15. kolu Superlige.

Izabranici Sava Miloševića posle poraza od Čukaričkog u prošlom kolu, došli su lake pobede protiv Novosađanja i tako su napravili dobru uvertiru pred gostovanje Mančester Junajtedu u Ligi Evrope 7. novembra.

Crno-beli poveli su golom Bibrasa Natha u 29. minutu sa penala, koji je dosuđen posle starta Mladena Devetaka nad Bojanom Ostojićem.

Isti igrač u 43. minut na povećao je na 2:0, kada mu je Umar Sadik poslao loptu na 11 metara.

Već na startu drugog dela, Partizan je imao 3:0, kada je Saša Zdjelar posle asistencije Sadika, sa 20 metara šutirao i savladao golmana Emila Rockova.

Četvrti gol u mreži Vojvodine viđen je u 69. minutu, kada se u Umar Sadik upisao u strelce i postavio konačan rezultat.