24.10.2019 u 18:40
0

(DIREKTNO IZ HUMSKE) PARTIZAN – MANČESTER JUNAJTED (0:1): Sudija Fernandez oštetio Partizan!

89. minut – Zdjelar dobija javnu opomenu.

86. minut – Natho je imao sjajnu priliku.

84. minut – Lazar Pavlović umesto Sume.

83. minut – Asano pokušava glavom, Romero spašava goste.

82. minut – Pereira menja Garnera.

78. minut – Dobra prilika za Sadika, na kraju samo korner.

75. minut – Stevanović menja Tošića.

74. minut – Odlična akcija Sume i Sadika. Romero je već bio matiran ali lopta odlazi pored gola.

72. minut – Solo prodor Sume, lopta odlazi u aut.

66. minut – Lopta dva puta pogađa Vilijamsa u ruku ali nema penala. Žuti karton za Natha zbog prigovora.

65. minut – Junajted ima velikih problema u kreiranju igre.

59. minut – Van Bisaka i Marsijal napuštaju igru. Umesto njih Džejms i Rašford.

56. minut – Dobar napad crno-belih, Suma je predugo čekao na pas.

52. minut – Najbolja prilika za Partizan do sada. Suma je sam kreirao prostor za udarac, prevario Megvajera, ali Romero brani.

49. minut – Suma pada u kaznenom, Fernandez odmahuje rukom.

46. minut – Džouns dobija žuti karton zbog prekršaja nad Sadikom. Natho za malo pored gola.

POLUVREME

43. minut – GOL! Marsijal sa bele tačke donosi prednost Junajtedu. Miletić je srušio Vilijamsa, a Marsijal pogodio za 1:0.

39. minut – Sadik pogađa stativu!

38. minut – Lingard pogađa stativu!

34. minut – Tošić izvodi korner, Sadik je pokušao glavom.

30. minut – Slobodan udarac za Natha. Megvajer otklanja opasnost.

28. minut – Ređaju se napadi Sume i Asana ali Džouns i Van Bisaka dobro reaguju.

25. minut – Suma se požalio na povredu.

19. minut – Taktičko nadmudrivanje na sredini terena. Natho za sada dobro parira Mati i Garneru.

15. minut – Najbolja prilika za goste do sada. Mata je centrirao a Mektominej promašio sa pet metara.

12. minut – Korner Mate, Pavlović pada u kaznenom i sudija Fernandez prekida igru.

8. minut – Odbrana crno-belih za sada odlična. Pavlović sprečava kontru Lingarda.

3. minut – Kontra za Sadika, Romero dobro interveniše.

1. minut – Prvi napad za goste, Mata je zaustavljen

Fudbaleri Partizana dočekuju Mančester junajted u okviru trećeg kola grupe L Lige Evrope.