(DIREKTNO IZ HUMSKE) PARTIZAN - MANČESTER JUNAJTED (0:1): Sudija Fernandez oštetio Partizan!

89. minut - Zdjelar dobija javnu opomenu.

86. minut - Natho je imao sjajnu priliku.

84. minut - Lazar Pavlović umesto Sume.

83. minut - Asano pokušava glavom, Romero spašava goste.

82. minut - Pereira menja Garnera.

78. minut - Dobra prilika za Sadika, na kraju samo korner.

75. minut - Stevanović menja Tošića.

74. minut - Odlična akcija Sume i Sadika. Romero je već bio matiran ali lopta odlazi pored gola.

72. minut - Solo prodor Sume, lopta odlazi u aut.

66. minut - Lopta dva puta pogađa Vilijamsa u ruku ali nema penala. Žuti karton za Natha zbog prigovora.

65. minut - Junajted ima velikih problema u kreiranju igre.

59. minut - Van Bisaka i Marsijal napuštaju igru. Umesto njih Džejms i Rašford.

56. minut - Dobar napad crno-belih, Suma je predugo čekao na pas.

52. minut - Najbolja prilika za Partizan do sada. Suma je sam kreirao prostor za udarac, prevario Megvajera, ali Romero brani.

49. minut - Suma pada u kaznenom, Fernandez odmahuje rukom.

46. minut - Džouns dobija žuti karton zbog prekršaja nad Sadikom. Natho za malo pored gola.

POLUVREME

43. minut - GOL! Marsijal sa bele tačke donosi prednost Junajtedu. Miletić je srušio Vilijamsa, a Marsijal pogodio za 1:0.

39. minut - Sadik pogađa stativu!

38. minut - Lingard pogađa stativu!

34. minut - Tošić izvodi korner, Sadik je pokušao glavom.

30. minut - Slobodan udarac za Natha. Megvajer otklanja opasnost.

28. minut - Ređaju se napadi Sume i Asana ali Džouns i Van Bisaka dobro reaguju.

25. minut - Suma se požalio na povredu.

19. minut - Taktičko nadmudrivanje na sredini terena. Natho za sada dobro parira Mati i Garneru.

15. minut - Najbolja prilika za goste do sada. Mata je centrirao a Mektominej promašio sa pet metara.

12. minut - Korner Mate, Pavlović pada u kaznenom i sudija Fernandez prekida igru.

8. minut - Odbrana crno-belih za sada odlična. Pavlović sprečava kontru Lingarda.

3. minut - Kontra za Sadika, Romero dobro interveniše.

1. minut - Prvi napad za goste, Mata je zaustavljen

Fudbaleri Partizana dočekuju Mančester junajted u okviru trećeg kola grupe L Lige Evrope.