02.10.2019 u 02:34
0

(EKSKLUZIVNO NA HAPPY PORTALU) CRVENA ZVEZDA – OLIMPIJAKOS (3:1): Zvezda preokretom do prva tri boda u Ligi šampiona!

Posle preokreta u drugom poluvremenu Crvena zvezda je slavila protiv Olimpijakosa rezultatom 3:1. Odlične izmene trenera Vladana Milojevića donele su prevagu u ovom susretu. Posle lošeg izdanja u prvom delu igre u kome je Zvezda imala samo jedan udarac u okvir gola, gosti su vodili pogotkom Rubena Semeda posle velikog kiksa Borjana. U 58. minutu Benzija dobija crveni karton, nakon čega se se situacija okreće u korist beogradskih crveno-belih. Najpre je Vulić pogodio za 1:1 posle sjajnog udarca sa ivice kaznenog. Prednost Zvezdi doneo je Milunović posle kornera, a samo tri minuta kasnije Boaći rešava pitanje pobednika.

KRAJ UTAKMICE

90+5 – Njegoš Petrović je takođe okušao svoj udarac.

90+4 – Nova prilika za Zvezdu posle prekida. Vulić pokušava atraktivno.

90+2 – Marin i Torosidis dobijaju javne opomene. Žuti karton je pokazan i pomoćnom treneru Olimpijakosa.

90. minut – Bastijen je produžio susret za pet minuta.

90. minut – GOL! Ponovo korner i ponovo gol. Odličan centaršut Marina koji koristi Boaći i pogađa za pobedu crveno-belih.

89. minut – Garsija stvara sebi prostor za udarac. Novi korner za Zvezdu.

88. minut – El Arabi umesto Kamare u redovima Olimpijakosa.

87. minut – GOL! Milunović posle kornera donosi prednost šampionu Srbije!

86. minut – Merijah propušta stopostotnu priliku, lopta prolazi pored gola.

85. minut – Kamara šutira sa velike udaljenosti, Borjan je morao da interveniše.

84. minut – Petrović dobija javnu opomenu.

82. minut – Veliko uzbuđenje pred golom Olimpijakosa. Prodor Petrovića po desnoj strani, izgleda da je bilo igranja rukom, ali francuski arbitar posle konsultacija iz VAR sobe odlučuje da ne dosudi jedanaesterac.

80. minut – Boaći dobija žuti karton.

79. minut – Elabdelaui menja Masuasa.

78. minut – Centaršut Marina, novi pokušaj Vulića. Pojačava se pritisak Crvene zvezde.

75. minut – Nova prilika za Zvezdu. Benoa Bastijen prekida igru zbog prekršaja Tomanea nad Torosidisom.

73. minut – Mladi Njegoš Petrović dobija priliku umesto Kanjasa.

71. minut – Fudbaleri Olimpijakosa se muče u napadu i ne uspevaju da iskreiraju ozbiljnu akciju.

69. minut – Opasan sudar Kamare i Vulića.

66. minut – Veliki pritisak Crvene zvezde. Marin i Boaći stvaraju velike probleme gostima iz Pireja.

62. minut – GOL! Vulić donosi izjednačenje srpskom šampionu. Boaći je pokušao da proigra Tomanea koji pokušava povratni pas, a na odbijenu loptu natrčava Vulić i donosi poravnanje.

61. minut – Podens umesto Lovere u redovima Olimpijakosa. Boaći menja Van la Paru u timu Zvezde.

60. minut – Rodić hvata volej sa ivice kaznenog.

58. minut – Crveni karton! Benzija dobija drugi žuti karton posle prekršaja nad Kanjasom.

57. minut – Duel Degeneka i Benzije. Zvezdin štoper pravi prekršaj.

53. minut – Minut Jovančić probija i stvara višak. Ređaju se napadi srpskog šampiona.

51. minut – Oštar start Jovančića.

48. minut – Dobar početak poluvremena za Zvezdu. Pritisak na sredini terena stvara velike probleme Cimikasu koji često gubi loptu.

POČETAK DRUGOG POLUVREMENA

Olimpijakos vodi posle prvih 45 minuta golom Rubena Semeda. Igrači srpskog šampiona su uputili samo jedan šut u okvir gola.

POLUVREME

45. minut – Jovančić je pokusao makazicama posle kornera, ostaje 0:1. Utakmica neće biti dodatno produžena.

44. minut – Prilika za Rodića, blokira ga Torosidis.

42. minut – Benzija je prvi igrač Olimpijakosa koji dobija žuti karton.

40. minut – Pokušaji Van la Pare i Marina. Zvezda i dalje bez prave prilike.

37. minut – GOL! Posle prekršaja Van la Pare, Olimpijakos dobija slobodan udarac. Dugu loptu na drugoj stativi je sačekao Ruben Semedo i sproveo je u mrežu. Čini se da je Borjan morao bolje da reaguje.

36. minut – Van la Para dobija javnu opomenu.

33. minut – Dobar pritisak beogradskih crveno-belih. Olimpijakos preskače sredinu terena.

30. minut – Rodić pokušava glavom ali bez prave prilike za domaćina.

29. minut – Veliki problemi u organizaciji igre Zvezde.

26. minut – Sudija Benoa Bastijan ponovo kažnjava Rodića. Žuti karton za Zvezdinog beka.

25. minut – Zvezda ne uspeva da stvori pravu priliku.

24. minut – Novi pokušaj Gerera glavom. Bilo je opasno.

23. minut – Opasnost pred Zvezdinim golom. Gerero je šutirao.

19. minut – Tomane pokušava da stvori prostor pored Rubena Semeda koji ga lako zaustavlja.

16. minut – Maksimilijano Lovera pravi velike probleme Zvezdinoj odbrani ali Garsija se vraća u odbranu i oduzima mu loptu.

14. minut – Marin je sjajno prevario Perijaha koji ga ruši u opasnoj zoni. Loše izveden prekid.

12. minut – Pokušaj iz daljine, Borjan nije morao da interveniše.

9. minut – Degenek ruši Gerera ali prolazi bez kazne.

8. minut – Garsija traži Tomanea ali Žoze Sa sigurnom intervencijom čuva gol gostiju.

5. minut – Ruben Semedo pravi prekršaj nad Marinom.

4. minut – Milunović kreira novu akciju Zvezde. Lopta za Van la Paru ali dobra intervencija Olimpijakosove odbrane.

2. minut – Kontranapad Olimpijakosa ali Mateo Garsija prekida opasan napad gostiju.