1. Sreda
  2. Četvrtak
  3. Petak
  4. Subota
  5. Nedelja
  6. Ponedeljak
  7. Utorak

Program Srećne televizije za sredu, 23. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:00 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
07:05 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
07:30 - Tajni svet mede Bendžamina happy-kids meda-bendzamin  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
08:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
08:15 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
08:20 - Tork happy-kids tork  
08:25 - Meteor i Moćni kamioni happy-kids meteor  
08:40 Ešli kralj majmuna happy-kids esli  
08:55 - Zaliv školjki happy-kids zaliv-skoljki  
09:20 - Pop Piksi happy-kids pop-pixie  
09:45 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
10:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:35 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
11:05 - Huntik happy-kids huntik  
11:30 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
11:55 - Ben 10 happy-kids bent-10  
12:20 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
12:50 - Dokumentarni film a-v happytv-smiley  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Sudbine a-v sudbine  
14:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
14:55 - Čađava mehana a-v mehana  
15:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:00 - Menjam ženu a-v menjam-zenu  
17:10 - Opasnice a-v happytv-smiley  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Natkuvavanje a-v logo-natkuvavanje  
18:50 - Sudbine a-v sudbine  
19:50 - Čađava mehana a-v mehana  
20:50 - Jedna želja jedna pesma a-v jzjp  
22:40 - Provodadžija a-v provodadzija  
23:40 - Luda kuća a-v luda-kuca  
00:40 - Glamur a-v glamur  
01:10 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za četvrtak, 24. aprli 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:00 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
07:05 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
07:30 - Tajni svet mede Bendžamina happy-kids meda-bendzamin  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
08:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
08:15 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
08:20 - Tork happy-kids tork  
08:25 - Meteor i Moćni kamioni happy-kids meteor  
08:40 Ešli kralj majmuna happy-kids esli  
08:55 - Zaliv školjki happy-kids zaliv-skoljki  
09:20 - Pop Piksi happy-kids pop-pixie  
09:45 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
10:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:35 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
11:05 - Huntik happy-kids huntik  
11:30 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
11:55 - Ben 10 happy-kids bent-10  
12:20 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
12:50 - Dokumentarni film a-v happytv-smiley  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Sudbine a-v sudbine  
14:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
14:55 - Čađava mehana a-v mehana  
15:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:00 - Menjam ženu a-v menjam-zenu  
16:50 - Poštar a-v postar  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Natkuvavanje a-v logo-natkuvavanje  
18:50 - Sudbine a-v sudbine  
19:55 - Čađava mehana a-v mehana  
20:50 - Goli život a-v goli-zivot  
22:30 - Komšinica a-v happytv-smiley  
23:30 - Luda kuća a-v luda-kuca  
00:30 - Glamur a-v glamur  
01:00 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za petak, 25. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:00 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
07:05 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
07:30 - Tajni svet mede Bendžamina happy-kids meda-bendzamin  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
08:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
08:15 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
08:20 - Tork happy-kids tork  
08:25 - Meteor i Moćni kamioni happy-kids meteor  
08:40 Ešli kralj majmuna happy-kids esli  
08:55 - Zaliv školjki happy-kids zaliv-skoljki  
09:20 - Pop Piksi happy-kids pop-pixie  
09:45 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
10:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:35 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
11:05 - Huntik happy-kids huntik  
11:30 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
11:55 - Ben 10 happy-kids bent-10  
12:20 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
12:50 - Dokumentarni film a-v happytv-smiley  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Sudbine a-v sudbine  
14:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
14:55 - Čađava mehana a-v mehana  
15:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:00 - Menjam ženu a-v menjam-zenu  
16:50 - Snaga oktana a-v snaga-oktana  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Natkuvavanje a-v logo-natkuvavanje  
18:50 - Sudbine a-v sudbine  
19:55 - Čađava mehana a-v mehana  
20:50 - Poštar a-v postar  
21:50 - Revolucija a-v revolucija  
22:50 - Igrani film a-v happytv-smiley  
22:50 - Igrani film a-v happytv-smiley  
00:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:00 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za subotu, 26. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:30 - Čađava mehana a-v mehana  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
09:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
09:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:00 - Barbi happy-kids happytv-smiley  
11:10 - Sabrinin tajni život happy-kids sabrina  
12:10 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
13:00 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Moja Srbija a-v moja-srbija  
14:30 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:00 - Čađava mehana a-v mehana  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:50 - Snaga oktana a-v snaga-oktana  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Provodadžija a-v provodadzija  
19:20 - Jedna želja jedna pesma a-v jzjp  
20:40 - Goli život a-v goli-zivot  
23:00 - Luda kuća a-v luda-kuca  
23:50 - Igrani film a-v happytv-smiley  
01:10 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za nedelju, 27. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:30 - Znanje na poklon a-v znp  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
09:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
09:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:00 - Barbi happy-kids happytv-smiley  
11:10 - Sabrinin tajni život happy-kids sabrina  
12:10 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
13:00 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:05 - Čađava mehana a-v mehana  
15:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:00 - Ćirilica a-v cirilica  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Laka lova a-v laka-lova  
19:00 - Sudbine a-v sudbine  
19:50 - Provodadžija a-v provodadzija  
20:50 - Jedna želja jedna pesma a-v jzjp  
23:00 - Snaga oktana a-v snaga-oktana  
00:40 - Igrani film a-v happytv-smiley  
03:00 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za ponedeljak, 28. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:00 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
07:05 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
07:30 - Tajni svet mede Bendžamina happy-kids meda-bendzamin  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
08:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
08:15 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
08:20 - Tork happy-kids tork  
08:25 - Meteor i Moćni kamioni happy-kids meteor  
08:40 Ešli kralj majmuna happy-kids esli  
08:55 - Zaliv školjki happy-kids zaliv-skoljki  
09:20 - Pop Piksi happy-kids pop-pixie  
09:45 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
10:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:35 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
11:05 - Huntik happy-kids huntik  
11:30 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
11:55 - Ben 10 happy-kids bent-10  
12:20 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
12:50 - Dokumentarni film a-v happytv-smiley  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Sudbine a-v sudbine  
14:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
14:55 - Čađava mehana a-v mehana  
15:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:00 - Menjam ženu a-v menjam-zenu  
16:50 - Snaga oktana a-v snaga-oktana  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Natkuvavanje a-v logo-natkuvavanje  
18:50 - Sudbine a-v sudbine  
19:55 - Čađava mehana a-v mehana  
20:50 - Ćirilica a-v cirilica  
23:00 - Glamur a-v glamur  
23:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
01:00 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Program Srećne televizije za utorak, 29. april 2014.

 
04:55 - Dobro jutro Srbijo a-v djs  
07:00 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
07:05 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
07:30 - Tajni svet mede Bendžamina happy-kids meda-bendzamin  
07:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
08:00 - TELESHOP   happytv-smiley  
08:15 - Megaminimals happy-kids megaminmals  
08:20 - Tork happy-kids tork  
08:25 - Meteor i Moćni kamioni happy-kids meteor  
08:40 Ešli kralj majmuna happy-kids esli  
08:55 - Zaliv školjki happy-kids zaliv-skoljki  
09:20 - Pop Piksi happy-kids pop-pixie  
09:45 - Moji džepnil jubimci happy-kids dzepni-ljubimci  
10:15 - Ben 10 happy-kids bent-10  
10:35 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
11:05 - Huntik happy-kids huntik  
11:30 - Planeta Šin happy-kids planeta-sin  
11:55 - Ben 10 happy-kids bent-10  
12:20 - Nindža kornjače happy-kids kornjace  
12:50 - Dokumentarni film a-v happytv-smiley  
13:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
13:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
14:00 - Sudbine a-v sudbine  
14:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
14:55 - Čađava mehana a-v mehana  
15:40 - TELESHOP   happytv-smiley  
15:55 - Vesti a-v happytv-smiley  
16:20 - Menjam ženu a-v menjam-zenu  
17:10 - Komšinica a-v happytv-smiley  
17:55 - Telemaster a-v telemaster  
18:20 - Natkuvavanje a-v logo-natkuvavanje  
18:50 - Sudbine a-v sudbine  
19:50 - Čađava mehana a-v mehana  
20:50 - Poštar a-v postar  
21:50 - Opasnice a-v happytv-smiley  
22:50 - Laka lova a-v laka-lova  
23:40 - Luda kuća a-v luda-kuca  
00:40 - Glamur a-v glamur  
01:10 - Igrani film a-v happytv-smiley  
02:30 - Igrani film a-v happytv-smiley  
04:00 - Sudbine a-v sudbine  

Frekvencije

daljinacHappy TV možete gledati u celoj zemlji, ali i preko kablovskih operatera. Frekvencije na kojima možete pratiti program! Molimo vas da ukoliko primetite bilo kakve smetnje u tonu, slici ili vam naš kanal u potpunosti nestaje, da nam javite na 011/377-81-58 ili 011/377-82-33.